Trening medyczny Kraków

Trening medyczny jest skierowany do osób, które cierpią na choroby przewlekłe oraz dolegliwości bólowe. Odpowiednio zaplanowany trening pomaga w procesie powrotu do zdrowia oraz poprawia stan zdrowia u osób z chorobami przewlekłymi.

Sprawdź opinie osób, którym pomogłem 👇

Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Zweryfikowana
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Zweryfikowana
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.
Ewa Klimontowicz
Ewa Klimontowicz
2021-03-19
Zweryfikowana
Great person, friendly, professional and effective training.
Hubert Milczarek
Hubert Milczarek
2021-03-08
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem z bólem pleców, wynikającym z moją siedzącą pracą. Zależało mi na tym aby pozbyć się owego bólu i poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną. Cel jak najbardziej udało się osiągnąć. Adrian jest osobą z ogromną wiedzą na temat treningu personalnego, co widać było już na pierwszej wizycie. Ćwiczę z nim od pół roku i widzę bardzo duży postęp jaki zrobiłem. Szczerze polecam.
Sarah A
Sarah A
2021-03-01
Zweryfikowana
Bezpieczny i efektywny trening, bardzo dobra komunikacja.
Lucyna B
Lucyna B
2020-07-26
Zweryfikowana
Ostatnio doznałam urazu barku. Już po jednym zabiegu ból zdecydowanie zelżał. Dodatkowo zalecił mi określone ćwiczenia oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Pan Adrian jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą ale również osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę kontynuować z nim współprace.
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
2020-03-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Adriana! Trenuję z nim od prawie roku i moja koncepcja, która początkowo zakładała miesiąc konsultacji przerodziła się w regularne treningi trzy razy w tygodniu! Ciekawe ćwiczenia, profesjonalne podejście do tematu i super sympatyczny trener 😉
Ewelina B
Ewelina B
2020-03-09
Zweryfikowana
Adrian jest wspaniałym trenerem i fizjoterapeutą. W trakcie treningu jest zawsze skupiony tylko i wyłącznie na mojej osobie, bardzo rzetelnie podchodzi do techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń, wszystko dokładnie tłumaczy, i co jest jeszcze dla mnie bardzo ważne, atmosfera jest naprawdę świetna :). Wychodzę z treningów zawsze naładowana pozytywną energią i motywacją do dalszego działania. Ćwiczę z Adrianem już 2 miesiące i czuję dużą poprawę w swoim ogólnym samopoczuciu, a i 3kg mniej jest już na wadze :D. Dzięki Adrian !!
Marcin Martyka
Marcin Martyka
2020-03-09
Zweryfikowana
W prezencie na urodziny dostałem voucher na kilka treningów od mojej wspaniałej żony 🙂 Do ćwiczeń nigdy nie podchodziłem z wielkim entuzjazmem i od początku nie liczyłem na oszałamiające efekty ,wiec również tym razem podszedłem do tego tematu z dystansem. Na pierwszym spotkaniu z Adrianem zrobiliśmy pełen wywiad odnoście stanu zdrowia i wyznaczyliśmy sobie cel treningów. Zależało mi na tym ,aby zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę. Początki nie były łatwe ,ale dzięki nastawieniu i motywacji Adriana z każdym treningiem moje nastawienie oraz chęci były coraz większe. W końcu doszliśmy do takiego momentu ,gdzie treningi stały się dla mnie ogromną przyjemnością. Naszą przygodę zaczęliśmy 7 mcy temu i nadal ją kontynuujemy ,a rezultaty są niesamowite. Jego indywidualne i profesjonalne podejście do swoich podopiecznych zasługuje na pełny szacunek. Polecam treningi z Adrianem!

Jak wygląda trening medyczny?

Trening medyczny zazwyczaj trwa około 60 minut. W jego trakcie uwzględniany jest obecny stan zdrowia i sprawność osoby ćwiczącej. W zależności od dolegliwości dobierany jest odpowiedni zestaw ćwiczeń wzmacniających. Są to ćwiczenia głównie z ciężarem własnego ciała, z wykorzystaniem gum oraz taśm, piłek, lekkiego obciążenia i hantli. Taki trening ma na celu wzmocnić całe ciało, poprawić kondycję, zwiększyć elastyczność, gibkość oraz poprawić nastrój.

Trening medyczny – kiedy warto skorzystać?

Trening medyczny to dobre rozwiązanie w przypadku schorzeń takich jak:

 • choroby układu krążenia
 • problemy z oddychaniem, astma
 • cukrzyca typu I i II
 • otyłość i nadwaga
 • kontuzje po skręceniach, zwichnięciach oraz złamaniach
 • jako proces rehabilitacji i powrotu do zdrowia po wypadkach lub zabiegach operacyjnych
 • przed, w trakcie oraz po ciąży, po cesarskim cięciu
 • problemy z układem pokarmowym
 • dolegliwości bólowe kręgosłupa
 • dyskopatia
 • skoliozy oraz inne wady postawy ciała

Do kogo skierowany jest trening medyczny?

Osoby znajdujące się w wyżej wymienionych sytuacjach powinny uwzględnić w swoim treningu fakt, że nie mogą wykonywać wszystkich ćwiczeń. Nierozważnie wykonywane ćwiczenia lub źle zaplanowane treningi mogą pogorszyć stan zdrowia. Skutek może być odwrotny do zamierzonego. Dlatego moją rolą jako trenera personalnego jest odpowiednio wszystko dopasować – dobrać objętość treningową, intensywność i formę treningu tak, aby aktywność fizyczna oddziaływała na człowieka w pozytywny sposób. Niestety bardzo często spotykam się z tym, że ludzie chodzący na siłownie wykonują ćwiczenia, które w ich przypadku mogą skończyć się poważną kontuzją.

Jako trener personalny i fizjoterapeuta doskonale wiem, jak dobrać odpowiedni program ćwiczeń do danej jednostki chorobowej i pomóc podopiecznym w poprawie samopoczucia, stanu zdrowia i ukształtowaniu sylwetki. W niektórych przypadkach, np. w cukrzycy, aktywność fizyczna jest kluczowym elementem całego procesu leczenia. W konsultacji z lekarzem prowadzącym na pewno będę w stanie dobrać odpowiednie ćwiczenia.

Współpraca ze mną to

– Indywidualne podejście
– Bezpieczeństwo
– Wsparcie mentalne
– Towarzystwo

Co zyskasz?

– Pewne efekty
– Lepsze samopoczucie
– Poprawę stylu życia
– Więdzę

Znajdziesz mnie w:

Klienci

Dołącz do grona osób, którym pomogłem!

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Może właśnie tego potrzebujesz?

Przewiń do góry