Strona główna » Trener personalny Kraków » Przygotowanie motoryczne

Przygotowanie motoryczne Kraków

Przygotowanie motoryczne to system treningowy, który na ma celu poprawić wszystkie cechy sprawnościowe, tj. szybkość, moc, dynamikę, zwinność i skoczność. Plan treningowy przygotowuje do lepszego poruszania się w sportach zespołowych i indywidualnych. Jest zalecany głównie sportowcom na każdym etapie rozwoju i kariery. Trener przygotowania motorycznego pomoże Ci rozwinąć Twoją sprawność i osiągać lepsze wyniki sportowe.

Sprawdź opinie osób, którym pomogłem 👇

Jan Gajewski
Jan Gajewski
2023-02-24
Współpracuję z Adrianem już od ponad pół roku i mogę powiedzieć, że efekty ćwiczeń przekroczyły moje oczekiwania! Świetna komunikacja, profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście. Gorąco polecam, naprawdę warto!
Martyna Sowa
Martyna Sowa
2023-02-24
Współpracuję z Adrianem ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona - treningi są serdeczne ale profesjonalne, prowadzone w spokojnej atmosferze i bardzo dostosowane do moich potrzeb. Ani raz nie czułam się niekomfortowo, dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wyraźnie widać pasję Adriana do jego pracy. Szczerze polecam! 🙂
Joanna Rogala
Joanna Rogala
2023-02-22
Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera - luźna, kumpelska, ale przy tym bardzo profesjonalne treningi po uprzednim szczegółowym wywiadzie. Trenuję z Adrianem już 9 miesięcy, podczas których stopniowo wyrobił u mnie nawyk regularnych ćwiczeń, dzięki czemu obecnie są już dla mnie przyjemnością. Adrian dokładnie objaśnia wszystkie ćwiczenia i dba o odpowiednią technikę. Jestem pewna, że sprosta największym wymaganiom.
Mateusz Kukieła
Mateusz Kukieła
2023-02-20
Świetny trener! Prowadzi moje treningi już prawie rok i postępy są dużo lepsze i szybsze niż się spodziewałem. Serdecznie polecam!
Marek Niezgoda
Marek Niezgoda
2023-02-20
Adrian ma bardzo ciekawe podejście do treningów - nie skupia się jedynie na ćwiczeniach, ale podchodzi do zdrowia i formy w bardzo holistyczny sposób. Potrafi doradzić w kwestii treningu (rozgrzewka, technika wykonywania ćwiczeń, rozciąganie itd.), ale również odżywiania, motywacji czy medytacji. Polecam!
Krzysztof Dalek
Krzysztof Dalek
2023-02-01
Do Adriana trafiłem z polecenia mojego kolegi. Potrzebowałem cierpliwego trenera, który wyprowadzi mnie z mojego braku formy. Ćwiczę z Adrianem regularnie od półtora roku i jestem bardzo zadowolony z efektów. Przerobiliśmy już kilka typów treningów, od typowo początkujących do bicia rekordów siłowych w martwym ciągu. Treningi z Adrianem są ciekawe i urozmaicone. Adrian to bardzo sympatyczny i miły trener. Jak ktoś potrzebuje rzetelnej pomocy w treningu to Adrian jest idealnym wyborem.
Jacek Grzędzielski
Jacek Grzędzielski
2022-08-04
Trening mentalny z Adrianem pozwolił mi zidentyfikować i wyeliminować problemy, z którymi borykałem się od lat i które uniemożliwiały mi mój rozwój. Jego wiedza, wyczucie i intuicja sprawiły, iż już od pierwszego spotkania widać było spektakularne efekty. Polecam jako najlepsza inwestycja w siebie.
Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.

Czym jest przygotowanie motoryczne?

W przypadku sportowców wysokiej klasy bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie motoryczne, tj. wypracowanie doskonałej siły mięśniowej, która pomoże osiągać najlepsze rezultaty i chronić przed kontuzjami. Bardzo często w wyniku źle zaplanowanego treningu dochodzi do urazów, a to właśnie kontuzje najbardziej ograniczają osiąganie najlepszych wyników. Profesjonalni sportowcy powinni być w 100% przygotowani do rywalizacji z najlepszymi na świecie.

Przygotowanie motoryczne – korzyści

 • poprawa szybkości i dynamiki ruchu
 • zapobiegnie kontuzjom
 • szybsza regeneracja
 • poprawa celności i siły rzutu
 • doskonalenie refleksu i reakcji
 • zwiększenie parametrów psychomotoryki
 • wzmocnienie kondycji i wytrzymałości
 • wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego 
 • maksymalne wykorzystanie możliwości fizycznych

Z jakich elementów składa się trening motoryczny?

 • Trening siłowy – odpowiednia siła mięśniowa jest podstawą wszystkich cech sprawności
 • Trening kondycyjny – poprawa kondycji układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego jest fundamentalna w wielu sportach
 • Praca nad koordynacją ruchową – doskonalenie cech psychomotorycznych przełoży się na lepsze i precyzyjne ruchy
 • Doskonalenie wzorców ruchowych – lepszy wzorzec ruchu pozytywnie wpłynie na mniejsze zużycie energii oraz większe wygenerowanie siły i mocy
 • Prewencja i regeneracja – masaż, fizjoterapia, sauna, krioterapia to elementy, które mogą przyspieszać regenerację oraz zapobiegać w przyszłości kontuzjom.
 • Monitorowanie postępów – systematyczne sprawdzanie oraz porównanie wyników, w celu oceny czy program treningowy jest odpowiednio dopasowany i daje wymierne efekty

Czy przygotowanie motoryczne jest tylko dla profesjonalistów?

Ten system treningowy jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby poprawić swoje wyniki sportowe, bez względu na poziom zaawansowania. Szczególnie świetnie się to przełoży na takie sporty jak:

 • piłka nożna,
 • siatkówka,
 • koszykówka,
 • pływanie,
 • piłka ręczna,
 • bieganie krótko- i długodystansowe,
 • squash,
 • … i wiele innych!

Podsumowując – przygotowanie motoryczne jest absolutnie kluczowe dla sportowca, który poważnie myśli o poprawieniu swoich wyników. W obecnych czasach ogromnego rozwoju sportów zawodowych jest to wręcz niezbędny element.

Współpraca ze mną to

– Indywidualne podejście
– Bezpieczeństwo
– Wsparcie mentalne
– Towarzystwo

Co zyskasz?

– Pewne efekty
– Lepsze samopoczucie
– Poprawę stylu życia
– Więdzę

Znajdziesz mnie w:

Klienci

Dołącz do grona osób, którym pomogłem!

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Może właśnie tego potrzebujesz?

Scroll to Top
Przewiń do góry