Strona główna » Trener personalny Kraków
dobry trener personalny kraków

Trener personalny Kraków

Trening personalny  to jedna z najbardziej efektywnych form ćwiczeń, dzięki, którym możesz osiągnąć zamierzone cele treningowe. 

Sprawdź opinie osób, którym pomogłem 👇

Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Zweryfikowana
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Zweryfikowana
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.
Ewa Klimontowicz
Ewa Klimontowicz
2021-03-19
Zweryfikowana
Great person, friendly, professional and effective training.
Hubert Milczarek
Hubert Milczarek
2021-03-08
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem z bólem pleców, wynikającym z moją siedzącą pracą. Zależało mi na tym aby pozbyć się owego bólu i poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną. Cel jak najbardziej udało się osiągnąć. Adrian jest osobą z ogromną wiedzą na temat treningu personalnego, co widać było już na pierwszej wizycie. Ćwiczę z nim od pół roku i widzę bardzo duży postęp jaki zrobiłem. Szczerze polecam.
Sarah A
Sarah A
2021-03-01
Zweryfikowana
Bezpieczny i efektywny trening, bardzo dobra komunikacja.
Lucyna B
Lucyna B
2020-07-26
Zweryfikowana
Ostatnio doznałam urazu barku. Już po jednym zabiegu ból zdecydowanie zelżał. Dodatkowo zalecił mi określone ćwiczenia oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Pan Adrian jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą ale również osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę kontynuować z nim współprace.
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
2020-03-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Adriana! Trenuję z nim od prawie roku i moja koncepcja, która początkowo zakładała miesiąc konsultacji przerodziła się w regularne treningi trzy razy w tygodniu! Ciekawe ćwiczenia, profesjonalne podejście do tematu i super sympatyczny trener 😉
Ewelina B
Ewelina B
2020-03-09
Zweryfikowana
Adrian jest wspaniałym trenerem i fizjoterapeutą. W trakcie treningu jest zawsze skupiony tylko i wyłącznie na mojej osobie, bardzo rzetelnie podchodzi do techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń, wszystko dokładnie tłumaczy, i co jest jeszcze dla mnie bardzo ważne, atmosfera jest naprawdę świetna :). Wychodzę z treningów zawsze naładowana pozytywną energią i motywacją do dalszego działania. Ćwiczę z Adrianem już 2 miesiące i czuję dużą poprawę w swoim ogólnym samopoczuciu, a i 3kg mniej jest już na wadze :D. Dzięki Adrian !!
Marcin Martyka
Marcin Martyka
2020-03-09
Zweryfikowana
W prezencie na urodziny dostałem voucher na kilka treningów od mojej wspaniałej żony 🙂 Do ćwiczeń nigdy nie podchodziłem z wielkim entuzjazmem i od początku nie liczyłem na oszałamiające efekty ,wiec również tym razem podszedłem do tego tematu z dystansem. Na pierwszym spotkaniu z Adrianem zrobiliśmy pełen wywiad odnoście stanu zdrowia i wyznaczyliśmy sobie cel treningów. Zależało mi na tym ,aby zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę. Początki nie były łatwe ,ale dzięki nastawieniu i motywacji Adriana z każdym treningiem moje nastawienie oraz chęci były coraz większe. W końcu doszliśmy do takiego momentu ,gdzie treningi stały się dla mnie ogromną przyjemnością. Naszą przygodę zaczęliśmy 7 mcy temu i nadal ją kontynuujemy ,a rezultaty są niesamowite. Jego indywidualne i profesjonalne podejście do swoich podopiecznych zasługuje na pełny szacunek. Polecam treningi z Adrianem!

Trening personalny Kraków – jak wygląda współpraca?

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyłem jako osoba aktywna fizycznie oraz trener personalny kraków i fizjoterapeuta, pokazało mi, jak wiele błędów można popełnić podczas samodzielnego treningu na siłowni. Wniosek? Lepiej zaoszczędzić czas i skorzystać z pomocy profesjonalisty!

Uważam, że z treningu personalnego może skorzystać absolutnie każdy – bez względu na staż i cel treningowy. Trening personalny trwa około 60 minut i składa się z trzech głównych części: rozgrzewki, treningu właściwego oraz rozciągania/mobilizacji. W kwestii formy i rodzaju wykonywanych ćwiczeń, trening personalny nie podlega żadnym ograniczeniom. Wszystko zależy od założonych wcześniej celów oraz metody treningu. Efekty można uzyskać na wiele sposobów. Ważne, aby ćwiczenia zostały dopasowane do możliwości i preferencji osoby ćwiczącej.

Trener personalny kraków bronowice
Adrian Bugno - trener personalny

Trener personalny Kraków – dlaczego warto ze mną trenować?

Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą od ponad trzech lat, sportem zajmuję się od około ośmiu. Ukończyłem również studia wyższe na kierunku fizjoterapia, co bardzo pomogło mi zrozumieć fizjologię człowieka oraz pomagać moim podopiecznym i pacjentom wracać do pełnej sprawności po urazach.

Wierzę, że regularne treningi pod okiem odpowiedniego trenera personalnego to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących zdrowy tryb życia. Aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala uniknąć kontuzji i zachować długoletnie zdrowie. Oto 5 korzyści wynikających z treningu pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego:

1. Indywidualne podejście

Każda osoba przychodząca na siłownię ma własne cele treningowe. Zdecydowana większość ludzi chce spalić tkankę tłuszczową, ładnie wyrzeźbić sylwetkę lub poprawić kondycję. Do każdego z tych celów trzeba dopasować odpowiednio zaplanowany plan treningowy. Wykwalifikowany trener personalny będzie w stanie dobrać metody treningowe dopasowane do możliwości osoby ćwiczącej tak, aby mogła ona osiągnąć cele w sposób bezpieczny i efektywny. Każdy ma inną przemianę materii, budowę ciała, predyspozycje do ćwiczeń oraz, w przypadku dolegliwości zdrowotnych, pewne przeciwwskazania. Indywidualnie przygotowany plan treningowy to połowa sukcesu!

2. Wiedza i doświadczenie

Pierwszy raz na siłownię wybrałem się jakieś 10 lat temu. Od tamtego czasu ćwiczę regularnie, od 3 do 5 razy w tygodniu. Od samego początku zakochałem się w treningu na siłowni i dążyłem do tego, żeby zostać trenerem personalnym. Ukończyłem też studia na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Rzeszowskim, co pozwoliło mi zgłębić wiedzę w zakresie anatomii i fizjologii człowieka. Sprawdziłem bardzo dużo ćwiczeń, metod treningowych oraz planów żywieniowych, dzięki czemu mam wiedzę i doświadczenie, którym mogę się podzielić z Tobą. Doskonale wiem, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i co pomoże Ci osiągnąć najszybsze efekty. Na treningu personalnym dzielę się doświadczeniem zdobytym na sobie, ale również w pracy z innymi ludźmi. 

3. Bezpieczeństwo

Kiedy człowiek, który nie ma wiedzy i doświadczenia ćwiczy samodzielnie, może popełnić wiele błędów, które mogą poskutkować brakiem efektów treningowych lub, w najgorszym przypadku, kontuzją. Na treningu personalnym dbam o odpowiednią technikę ćwiczeń! Jest to fundament, na którym możemy zbudować silne, sprawne i wysportowane ciało. Pod okiem trenera personalnego możesz czuć się bezpiecznie – będę czuwał nad poprawnością wykonywania ćwiczeń. 

4. Motywacja

Osoby początkujące często zmagają się z brakiem motywacji do działania. Może to wynikać z wielu powodów. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej problemem jest brak wiedzy, złe samopoczucie wynikające z dotychczasowego siedzącego trybu życia, a nawet wstyd przed innymi ludźmi na siłowni! Jako trener personalny kraków chcę, żeby mój podopieczny czuł się komfortowo na treningu i zadbam o to, aby utrzymać motywację na odpowiednim poziomie! Świadomość tego, że ktoś czeka na Ciebie na sali, żeby pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę jest silną motywacją do działania. Bez wymówek!

5. Pewne efekty

Jeśli zastosujesz się do zaleceń treningowych, zmienisz nawyki żywieniowe oraz zaangażujesz się w cały proces zmiany swojego życia na lepsze to gwarantuję Ci, że osiągniesz swój cel! Już wielu moich podopiecznych osiągnęło swój cel w szybki, skuteczny i przyjemny sposób. Jestem przekonany, że Ty też możesz to zrobić!

 trening personalny w krakowie
Bardzo często wykorzystuję kettlebell w czasie treningów personalnych z moimi podopiecznymi
Treningi personalne kraków
Odpowiednia rozgrzewka z rolowaniem mięśni to ważny element treningu personalnego

Czym cechuje się dobry trener personalny?

Kim według mnie powinien być trener personalny? Na pierwszym miejscu zdecydowanie postawiłbym pomoc drugiemu człowiekowi – dla mnie ten zawód jest czymś znacznie więcej, niż tylko pracą. Jako trener osobisty często muszę wcielać się w wiele ról jednocześnie. W pracy z podopiecznymi potrafię być jednocześnie trenerem, fizjoterapeutą, dietetykiem, psychologiem, motywatorem czy nawet dobrym przyjacielem!

Niezbędnym elementem mojej pracy jest też rozległa wiedza w wielu dziedzinach, takich jak fizjologia czy odżywianie. Jednak trzeba pamiętać, że trener personalny pracuje z człowiekiem! Dlatego umiejętności miękkie, między innymi odpowiednia komunikacja, to klucz do tego, aby skuteczniej przekazywać wiedzę – tak, aby odbiorca chciał wdrożyć zalecenia w życie.

Kto korzysta z treningów personalnych i dlaczego?

W pełni rozumiem, że każdy człowiek ma inne potrzeby, cele oraz możliwości. Na trening personalny przychodzą do mnie ludzie z wieloma problemami zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej (np.: brak motywacji do ćwiczeń) i jako specjalista muszę wybrać odpowiednie metody i środki, tak aby jak najmniejszym nakładem pracy osiągnąć najlepsze efekty.

Jako fizjoterapeuta mogę dużo skuteczniej pomagać osobom, które mają problemy z dolegliwościami układu ruchu, takimi jak przewlekłe bóle kręgosłupa, kontuzje barku czy kolan. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszą formą pomocy w tego typu przypadkach są odpowiednio zaplanowane zajęcia sportowe. Jestem osobą, która zwraca szczególną uwagę na wykonywanie ćwiczeń w poprawny sposób.

Trening personalny Kraków – zadbaj o dobre samopoczucie

Sport to zdrowie – chyba każdy z nas słyszał przynajmniej raz w życiu to stwierdzenie. Jest w tym dużo prawdy, gdyż tak naprawdę każdemu z nas powinno zależeć na utrzymaniu sprawności. Każdy z nas jest inny i boryka się z różnymi dolegliwościami, dlatego też wymaga indywidualnego podejścia. Trenerzy personalni, po krótkim wywiadzie, potrafią dostrzec więcej niż my sami. Wynika to przede wszystkim z wiedzy i z własnego doświadczenie trenera.

Zapraszam Cię do wspólnych treningów. Skorzystaj z mojej wiedzy, popraw swoją sylwetkę, zrzuć zbędne kilogramy, zadawaj pytania. Z mojej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie, profesjonalizm, ciekawe i różnorodne formy treningu personalnego, wiedzę z zakresu odżywiania. Doceń korzyści płynące z uprawiania sportu, ogromną wiedzę trenera personalnego. Pracuj ze specjalistą.

Treningi personalne, w których się specjalizuję

trening siłowy

Trening siłowy

Trening siłowy to forma treningu, w której pracuje się nad parametrem siły. Siła jest niezwykle istotna w zapobieganiu kontuzjom, pomaga też wydajniej uprawiać sporty. Jako trener osobisty zadbam o to, aby ćwiczenia siłowe dały Ci wymierne efekty.

trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny

W treningu tym pracujemy przede wszystkim nad ogólną sprawnością. Koncentrujemy się w nim na tym, żeby ćwiczenia ułatwiały codzienne funkcjonowanie.

trening kulturystyczny

Trening kulturystyczny

Trening kulturystyczny jest typem treningu, w którym najważniejszym czynnikiem jest rozwój sylwetki poprzez zwiększenie masy ciała i celowe kształtowanie mięśni.

trening modelujący sylwetkę

Trening modelujący sylwetkę

Jak sama nazwa wskazuje, trening modelujący sylwetkę jest ukierunkowany na poprawę wyglądu sylwetki. Jest to forma treningu, która ma wpłynąć pozytywnie na kształt i wielkość mięśni.

trening prozdrowotny

Trening prozdrowotny

W mojej opinii trening prozdrowotny to taki, który przede wszystkim nie szkodzi! Taka forma ćwiczeń ma przede wszystkim wpływać na profilaktykę zdrowia oraz poprawić ogólnie pojętą sprawność.

trening dla seniorów

Treningi dla seniorów

Najlepszym lekarstwem na procesy starzenia jest aktywność fizyczna! Najważniejsze, aby cały program ćwiczeń był dostosowany do możliwości i sprawności osoby starszej.

przygotowanie motoryczne

Przygotowanie motoryczne

Przygotowanie motoryczne to system treningowy, który na ma celu poprawić wszystkie cechy sprawnościowe, tj. szybkość, moc, dynamikę, zwinność i skoczność. Jest zalecany głównie sportowcom na każdym etapie rozwoju i kariery. Motoryka to istotny element treningu personalnego. Jako trener osobisty pomogę Ci poprawić Twoją motorykę.

trening medyczny

Trening medyczny

Trening medyczny jest skierowany do osób, które cierpią na choroby przewlekłe oraz dolegliwości bólowe. Odpowiednio zaplanowany trening pomaga w procesie powrotu do zdrowia oraz poprawia stan zdrowia u osób z chorobami przewlekłymi.

FAQ

Ile kosztuje trener personalny w Krakowie?

Pojedyncza sesja treningu personalnego ze mną to koszt 179 zł.

Ile kosztuje miesiąc z trenerem personalnym?

Cena pakietu: 676 zł (4 spotkania)

Jak obniżyć koszt treningu personalnego?

Wybierając pakiety na 2, 3, 4, 5 lub 6 miesięcy znacznie obniżysz koszt pojedynczej sesji treningowej:
– 1272 zł (8 spotkań), ważność pakietu: 2 miesiące
– 1788 zł (12 spotkań), ważność pakietu: 3 miesiące
– 3336 zł (24 spotkania), ważność pakietu: 4 miesiące
– 4644 zł (36 spotkań), ważność pakietu: 5 miesięcy
– 5712 zł (48 spotkań), ważność pakietu: 6 miesięcy

Ile czasu treningu z trenerem personalnym spędzę podczas jednego spotkania?

Każda sesja treningowa trwa 1 h

Za co płacę trenerowi personalnemu?

Płacisz za wiedzę, doświadczenie i umiejętności trenera osobistego, z których możesz korzystać podczas indywidualnej sesję treningu personalnego oraz efekty jakie przynoszą treningi. Rozpoczynając współpracę z trenerem personalnym decydujesz się na zmianę Twojego życia o 180 stopni. Realizujesz to poprzez indywidualne plany treningowe, diety i wspólne ćwiczenia.

Współpraca ze mną to

– Indywidualne podejście
– Bezpieczeństwo
– Wsparcie mentalne
– Towarzystwo

Co zyskasz?

– Pewne efekty
– Lepsze samopoczucie
– Poprawę stylu życia
– Więdzę

Znajdziesz mnie w:

Klienci

Dołącz do grona osób, którym pomogłem!

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Może właśnie tego potrzebujesz?

Przewiń do góry