Trener personalny online

Współpraca z trenerem personalnym online będzie doskonałym wyborem dla każdego, kto chciałby skorzystać z możliwości treningu online z trenerem osobistym, a nie ma możliwości spotkać się z nim osobiście. Będzie to też dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości trenować na siłowni lub chciałyby wykonywać ćwiczenia tylko w domu. Trener osobisty online poprowadzi Cię przez cykl treningowy oraz przygotuję właściwą dietę dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu.

Dlaczego warto trenować ze mną online?

 • jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem
 • pokażę Ci jak trenować bezpiecznie i skutecznie w zaciszu swojego domu
 • przygotuje dla Ciebie program ćwiczeń dostosowany pod Twoje potrzeby oraz możliwości
 • szybciej zbudujesz siłę oraz masę mięśniową i spalisz tkankę tłuszczową
 • dostaniesz ode mnie dawkę niezbędnej motywacji oraz wsparcia 🙂

Trening online / dieta - cennik

trening personalny online

60 minutowy trening przez SKYPE
150
00
pojedynczy
 • 60 minutowy trening personalny przez Skype
 • Indywidualnie przygotowany zestaw ćwiczeń
 • Profesjonalny trening z fizjoterapeutą
BESTSELLER

Plan treningowy/żywieniowy

na okres od 4 do 8 tygodni
300
00
jednorazowo
 • Indywidualnie przygotowany plan treningowy lub żywieniowy
 • Każdy plan jest przygotowany na okres od 4 do 8 tygodni
 • Gwarancja jakości

Współpraca online z trenerem personalnym

stały kontakt + plan treningowy oraz żywieniowy
500
00
miesięcznie
 • Dwie konsultacje na miesiąc
 • Indywidualnie przygotowany zestaw ćwiczeń oraz plan żywieniowy
 • Stała kontrola postępów

Zastanawiasz się jaka forma współpracy będzie dla Ciebie najlepsza? Skorzystaj z darmowej konsultacji i poznaj możliwości:

Trener personalny online – jak wygląda współpraca ze mną?

Masz do wyboru trzy opcje nawiązania ze mną współpracy online:

Trening personalny online – jest to trening personalny pod okiem fizjoterapeuty, który trwa ok. 60 minut poprzez Skype lub inne aplikacje. Taki trening online nigdy nie zastąpi normalnego treningu personalnego na siłowni, jednak będzie to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu lub możliwości, aby spotkać się ze mną osobiście. Podczas treningu personalnego online zadbam o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, pokażę Ci jak trenować skutecznie oraz będę motywował do ćwiczeń, tak abyś osiągnął jak najlepsze efekty. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby wykonywać ćwiczenia jak najlepiej, dlatego daje możliwość spotkania się ze mną na treningu personalnym on-line!

Współpraca z trenerem personalnym online – jest to stała współpraca ze mną, która polega na systematycznym kontrolowaniu Twoich postępów. Przygotuje indywidualny plan treningowy oraz żywieniowy dostosowany pod Twoje potrzeby i możliwości. Największą zaletą prowadzenia on-line jest stały kontakt ze mną, co pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty. Dwa razy w miesiącu będziesz miał możliwość skonsultować swoje postępy i wtedy też będę służył Ci radą – czy wszystko zmierza w dobrym kierunku lub co ewentualnie możemy zmienić, żebyś osiągnął jeszcze lepszy efekt końcowy! Dla mnie najważniejsze jest to, abyś osiągnął satysfakcjonujący Cię rezultat.

Indywidualnie przygotowany plany treningowy i/lub żywieniowy – po wypełnieniu specjalnie przygotowanej ankiety przygotuje dla Ciebie plan treningowy lub żywieniowy na okres od 4 do 8 tygodni w zależności od celu oraz możliwości. Dzięki moim poradom jesteś wstanie szybciej zbudować siłę, masę mięśniową lub stracić tkankę tłuszczową. Biorę pod uwagę wszystkie Twoje upodobania żywieniowe oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne, które mogą mieć wpływ na Twoje efekty.

Opinie moich klientów

Ćwiczę z Adrianem od prawie roku i bardzo cenię jego profesjonalne i merytoryczne podejście, ciekawe ćwiczenia, brak nudy, ciągłe podwyższanie poprzeczki, mocny warsztat techniczny i fakt, że jest mega przyjaznym i pozytywnym człowiekiem!
Mateusz Bryła
Programista
Bardzo skrupulatnie i rzetelnie dobiera treningi, dostosowane do stanu zdrowia jak i aktualnych możliwości. Dzięki niemu już po 2 tygodniach poczułam różnicę, a ból kręgosłupa nareszcie się zmniejszył. Polecam z całego serca!
Ola Groblicka
Ćwiczę z Adrianem od roku i mogę śmiało napisać - lepszego trenera osobistego nie znajdziesz  Adrian będzie Twoim trenerem, fizjoterapeutą, często lekarzem, jeżeli lubisz to i psychoterapeutą, a na pewno dobrym kumplem #teamadrian 
Maja Schaefer
Przedsiębiorca

Najczęściej zadawane pytania

Możesz osiągnąć zadowalające Cię efekty trenując w każdych warunkach. Owszem – trenując na siłowni jest zdecydowanie więcej możliwości. Jednak możesz skutecznie trenować w domu, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, sprawność czy kondycję. Każdy program ćwiczeń dostosowuje pod Twoje preferencje, jak i możliwości.

Nie – jedyne czego potrzebujesz to trochę chęci i 60 minut czasu na wykonanie treningu. Zawsze dopasowuje trening pod mozliwości klienta. Jeśli masz sprzęt do ćwiczen to jest to dodatkowy atut w treningu, jednak wystarczy w zupełności ciężar Twojego ciała

Za trening lub plan treningowy płacisz z góry za pomocą formularza na mojej stronie internetowej w zakładce SKLEP lub możesz przelać pieniądzę bezpośrednio na moje konto bankowe. Numer konta możesz znaleźć na samym dole strony lub w zakładce KONTAKT.

Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia to jest 2 tygodnie. Do stworzenia planu treningowego lub żywieniowego potrzebuje podstawowych informacji. Dostaniesz ode mnie ankietę z listą pytań dotyczących Twoich celów treningowych, obecnego stanu zdrowia oraz innych istotnych informacji, których potrzebuje do stworzenia spersonalizowanego planu. W momencie odesłania ankiety – ja zabieram się za pracę nad Twoim planem.

Godzinę treningu zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów. Zazwyczaj jest to pomiędzy 7 a 22 od poniedziałku do piątku. Jest również możliwość wyboru innych dni lub godzin po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy.

Z mojego doświadczenia wynika, że 3 miesiące regularnych treningów dają już pierwsze zauważalne efekty. Jak duże będą to zmiany wpływa wiele czynników – zaangażowanie w trening, konsekwencja w realizacji założeń żywieniowych oraz od celu treningowego.

Zawsze przygotowuje trening lub plan treningowy/żywieniowy pod możliwości i potrzeby klienta. Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, więc na co dzień pracuje również osobami, które mają różne problemy zdrowotne. Dobieram ćwiczenia oraz przygotowuje taki plan treningowy/żywieniowy, aby był przede wszystkim bezpieczny dla klienta i dał pożądane efekty.

Tak naprawdę to wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb! Jeśli potrzebujesz schudnąć 10 kg na to wystarczy około 3-4 miesięcy, aby było to skuteczne i bez efektu jo-jo. A może potrzebujesz tylko motywacji do ćwiczeń- wtedy możesz ze mną ćwiczyć cały rok, jeśli masz na to ochotę 🙂

Ilość treningów powinna być dostosowana pod potrzeby, cele oraz możliwości klienta. Zazwyczaj jest to min. 1 trening w tygodniu, a maksymalnie 3 lub 4 w tygodniu. Im więcej treningów w tygodniu, tym szybszych i lepszych efektów można się spodziewać. Ilość treningów w tygodniu zawsze ustalam na początku współpracy z klientem.

Tak – jeśli chcesz trenować ze mną online regularnie to istnieje możliwość wykupienia pakietów treningowych w korzystniejszych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany/a takim rozwiązaniem napisz do mnie prywatną wiadomość i ustalimy szczegóły współpracy!