Strona główna » Trener personalny online
trening modelujący sylwetkę

Trener personalny online

Współpraca z trenerem personalnym online to doskonały wybór dla każdego, kto chce współpracować z trenerem osobistym, ale nie ma możliwości spotkać się z nim osobiście. Będzie to też dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości trenować na siłowni lub chciałyby wykonywać ćwiczenia tylko w domu. Trener osobisty online poprowadzi Cię przez cykl treningowy oraz przygotuje właściwą dietę dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu.

Sprawdź opinie osób, którym pomogłem 👇

Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Zweryfikowana
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Zweryfikowana
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.
Ewa Klimontowicz
Ewa Klimontowicz
2021-03-19
Zweryfikowana
Great person, friendly, professional and effective training.
Hubert Milczarek
Hubert Milczarek
2021-03-08
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem z bólem pleców, wynikającym z moją siedzącą pracą. Zależało mi na tym aby pozbyć się owego bólu i poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną. Cel jak najbardziej udało się osiągnąć. Adrian jest osobą z ogromną wiedzą na temat treningu personalnego, co widać było już na pierwszej wizycie. Ćwiczę z nim od pół roku i widzę bardzo duży postęp jaki zrobiłem. Szczerze polecam.
Sarah A
Sarah A
2021-03-01
Zweryfikowana
Bezpieczny i efektywny trening, bardzo dobra komunikacja.
Lucyna B
Lucyna B
2020-07-26
Zweryfikowana
Ostatnio doznałam urazu barku. Już po jednym zabiegu ból zdecydowanie zelżał. Dodatkowo zalecił mi określone ćwiczenia oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Pan Adrian jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą ale również osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę kontynuować z nim współprace.
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
2020-03-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Adriana! Trenuję z nim od prawie roku i moja koncepcja, która początkowo zakładała miesiąc konsultacji przerodziła się w regularne treningi trzy razy w tygodniu! Ciekawe ćwiczenia, profesjonalne podejście do tematu i super sympatyczny trener 😉
Ewelina B
Ewelina B
2020-03-09
Zweryfikowana
Adrian jest wspaniałym trenerem i fizjoterapeutą. W trakcie treningu jest zawsze skupiony tylko i wyłącznie na mojej osobie, bardzo rzetelnie podchodzi do techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń, wszystko dokładnie tłumaczy, i co jest jeszcze dla mnie bardzo ważne, atmosfera jest naprawdę świetna :). Wychodzę z treningów zawsze naładowana pozytywną energią i motywacją do dalszego działania. Ćwiczę z Adrianem już 2 miesiące i czuję dużą poprawę w swoim ogólnym samopoczuciu, a i 3kg mniej jest już na wadze :D. Dzięki Adrian !!
Marcin Martyka
Marcin Martyka
2020-03-09
Zweryfikowana
W prezencie na urodziny dostałem voucher na kilka treningów od mojej wspaniałej żony 🙂 Do ćwiczeń nigdy nie podchodziłem z wielkim entuzjazmem i od początku nie liczyłem na oszałamiające efekty ,wiec również tym razem podszedłem do tego tematu z dystansem. Na pierwszym spotkaniu z Adrianem zrobiliśmy pełen wywiad odnoście stanu zdrowia i wyznaczyliśmy sobie cel treningów. Zależało mi na tym ,aby zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę. Początki nie były łatwe ,ale dzięki nastawieniu i motywacji Adriana z każdym treningiem moje nastawienie oraz chęci były coraz większe. W końcu doszliśmy do takiego momentu ,gdzie treningi stały się dla mnie ogromną przyjemnością. Naszą przygodę zaczęliśmy 7 mcy temu i nadal ją kontynuujemy ,a rezultaty są niesamowite. Jego indywidualne i profesjonalne podejście do swoich podopiecznych zasługuje na pełny szacunek. Polecam treningi z Adrianem!

Dlaczego trener osobisty online?

  • jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem
  • pokażę Ci jak trenować bezpiecznie i skutecznie w zaciszu swojego domu
  • przygotuje dla Ciebie program ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości
  • szybciej zbudujesz siłę oraz masę mięśniową i spalisz tkankę tłuszczową
  • dostaniesz ode mnie dawkę niezbędnej motywacji oraz wsparcia 🙂

Ile kosztuje trening personalny online?

Pojedyncza sesja treningu personalnego online ze mną to koszt 150 zł. Zajęcia trwają 60 minut i są realizowane np. przez Skype. Podczas treningu online wykonujemy ćwiczenia, do których nie potrzebujesz żadnego sprzętu jednak jeśli go posiadasz to możemy wykonać bardziej różnorodny wachlarz ćwiczeń.

Dobry Trener personalny online

Jak wygląda współpraca ze mną? Masz do wyboru trzy opcje nawiązania ze mną współpracy online:

Trening personalny online – trening personalny pod okiem fizjoterapeuty, który trwa ok. 60 minut i odbywa się przez Skype lub inną aplikacje z możliwością wideorozmowy. Chociaż trening online nigdy nie zastąpi normalnego treningu personalnego na siłowni, jest to bardzo dobre rozwiązanie zastępcze dla osób, którym brakuje czasu lub możliwości, aby spotkać się ze mną osobiście. Podczas treningu personalnego online zadbam o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, pokażę Ci jak trenować skutecznie oraz będę motywował do ćwiczeń, tak abyś osiągnął jak najlepsze efekty. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby ćwiczenia były wykonywane jak najlepiej, dlatego daje możliwość spotkania się ze mną na treningu personalnym on-line!

Indywidualnie przygotowany plany treningowy i/lub żywieniowy – po wypełnieniu specjalnie przygotowanej ankiety przygotuje dla Ciebie plan treningowy lub żywieniowy na okres od 4 do 8 tygodni w zależności od celu oraz możliwości. Dzięki moim poradom będziesz wstanie szybciej zbudować siłę, masę mięśniową lub stracić tkankę tłuszczową. Biorę pod uwagę wszystkie Twoje upodobania żywieniowe oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne, które mogą mieć wpływ na Twoje efekt

Współpraca z trenerem personalnym online – jest to stała współpraca ze mną, która polega na systematycznym kontrolowaniu Twoich postępów. Przygotuję indywidualny plan treningowy oraz żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Największą zaletą współpracy on-line jest stały kontakt ze mną, co pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty. Dwa razy w miesiącu będziesz miał możliwość skonsultować swoje postępy i wtedy też będę służył Ci radą – czy wszystko zmierza w dobrym kierunku lub co ewentualnie możemy zmienić, żebyś osiągnął jeszcze lepszy efekt końcowy! Dla mnie najważniejsze jest to, abyś osiągnął satysfakcjonujący Cię rezultat. Opcja dostępna tylko w Pakiecie Premium i VIP.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę wykonywać trening na siłowni? Czy mogę osiągnąć dobre efekty trenując w domu?

Możesz osiągnąć zadowalające Cię efekty trenując w każdych warunkach. Co prawda – siłownia daje Ci zdecydowanie więcej możliwości, jednak możesz skutecznie trenować w domu. Każdy program ćwiczeń dostosowuje do Twoich preferencji i możliwości. 

Czy potrzebuje sprzętu do ćwiczeń?

Nie – jedyne, czego potrzebujesz to trochę chęci i 60 minut czasu na wykonanie treningu. Zawsze dopasowuję trening do możliwości klienta. Sprzęt do ćwiczeń to dodatkowy, ale ciężar Twojego ciała wystarczy w zupełności.

Jak wygląda płatność za trening personalny/plan treningowy?

Za trening lub plan treningowy płacisz z góry za pomocą formularza na mojej stronie internetowej w zakładce SKLEP. Możesz też dokonać płatności przelewem bezpośrednio na moje konto bankowe. Numer konta możesz znaleźć na samym dole strony lub w zakładce KONTAKT.

Jak długo muszę czekać na plan treningowy lub plan żywieniowy?

Średni czas oczekiwania na realizację zamówienia to 2 tygodnie. Do stworzenia planu treningowego lub żywieniowego potrzebuję podstawowych informacji o Tobie. Dostaniesz ode mnie ankietę z listą pytań dotyczących celów treningowych, obecnego stanu zdrowia oraz innych istotnych informacji, których potrzebuję do stworzenia spersonalizowanego planu. Ty odsyłasz ankietę – a ja zabieram się za pracę nad Twoim planem.

W jakich godzinach mogę umówić się na trening personalny ONLINE?

Godzinę treningu zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów. Zazwyczaj jest to między 7 a 22 od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy możemy też umówić się w innym terminie.

Po jakim czasie mogę spodziewać się efektów?

Z mojego doświadczenia wynika, że 3 miesiące regularnych treningów dają pierwsze zauważalne efekty. Na to, jak duże będą zmiany wpływa wiele czynników – zaangażowanie w trening, konsekwencja w realizacji założeń żywieniowych oraz cel treningowy.

Co w przypadku, kiedy mam jakieś dolegliwości zdrowotne/choroby?

Zawsze przygotowuję trening lub plan treningowy/żywieniowy z uwzględnieniem możliwości i potrzeb klienta. Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, więc na co dzień pracuję również osobami, które mają problemy zdrowotne. Dobieram ćwiczenia oraz przygotowuję plan treningowy/żywieniowy w taki sposób, aby był przede wszystkim bezpieczny dla klienta i dał pożądane efekty.

Jak długo powinna trwać współpraca?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb! Jeśli chcesz schudnąć 10 kg, wystarczy około 3-4 miesięcy, żeby dokonać tego skutecznie i bez efektu jo-jo. A może potrzebujesz tylko motywacji do ćwiczeń? Jeśli tylko masz ochotę, możesz ze mną ćwiczyć cały rok 🙂

Jak często trzeba trenować, aby mieć zadowalające efekty?

Liczba treningów powinna być dostosowana do potrzeb, celów oraz możliwości klienta. Zazwyczaj jest to minimalnie 1, a maksymalnie 3 lub 4 treningi w tygodniu. Im więcej treningów w tygodniu, tym szybszych i lepszych efektów można się spodziewać. Liczbę treningów w tygodniu zawsze ustalam na początku współpracy z klientem.

Czy istnieje możliwość wykupienia jednorazowo większej liczby treningów?

Tak – jeśli chcesz trenować ze mną online regularnie to istnieje możliwość wykupienia pakietów treningowych w korzystniejszych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany/a takim rozwiązaniem, napisz do mnie prywatną wiadomość i ustalimy szczegóły współpracy!

Współpraca ze mną to

– Indywidualne podejście
– Bezpieczeństwo
– Wsparcie mentalne
– Towarzystwo

Co zyskasz?

– Pewne efekty
– Lepsze samopoczucie
– Poprawę stylu życia
– Więdzę

Znajdziesz mnie w:

Klienci

Dołącz do grona osób, którym pomogłem!

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Może właśnie tego potrzebujesz?

Przewiń do góry