Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, dodatkowo jestem pasjonatem sportów sylwetkowych, doradcą żywieniowym, propagatorem zdrowego stylu życia oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

W mojej pracy pomagam ludziom pracować nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, odpowiednio zaplanować ich trening i aktywność fizyczną, wprowadzić zmiany w nawykach żywieniowych, a ponadto wspieram ich w działaniach, które doprowadzą do poprawy stanu ich zdrowia oraz osiągnięcia zamierzonych celów treningowych.

Pomagam przede wszystkim osobom, które chcą poprawić komfort swojego życia poprzez aktywność fizyczną (w tym eliminować przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa), jak i osobom które chciałyby po prostu poprawić wygląd swojej sylwetki.

W mojej pracy skupiam się przede wszystkim na tym, aby wszystkie działania były dopasowane do preferencji i możliwości klienta. Zawsze staram się wkładać całe serce w swoją pracę, wszystkich podopiecznych traktuję wyjątkowo oraz zwracam uwagę na wszystkie ich potrzeby. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy wstanie osiągać cele dużo szybciej, dużo bezpieczniej i sprawić, że efekty pozostaną na dłużej.

Robię to, ponieważ chce się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, przede wszystkim dlatego, aby pomóc im czuć się lepiej we własnej skórze i poprawić ich jakość życia poprzez niwelowanie bólu. Wiem, że dzięki aktywności fizycznej można odstawić większość leków i znacząco poprawić swój stan zdrowia, dłużej cieszyć się młodością i być jak najdłużej osobą aktywną.

Obserwując jak moi podopieczni z tygodnia na tydzień odzyskują sprawność i czują się coraz lepiej w swoim ciele, utwierdzam się w przekonaniu, że jestem odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu.

Więc jeśli szukasz kogoś kto:

– będzie Cię wspierał w dążeniu do Twoich celów

– pomoże Ci wykonać ten pierwszy krok

– sprawi, że uwierzysz w siebie

– sprawi, że zmienisz swoje ciało i umysł

– pokaże Ci, że stać się na więcej niż do tej pory myślałeś/aś

To dobrze trafiłeś/aś…. 🙂