Strona główna » Fizjoterapeuta Kraków
Fizjoterapeuta Kraków

Fizjoterapeuta Kraków Adrian Bugno

Pacjentów na zabiegi z zakresu fizjoterapii w Krakowie przyjmuję w gabinecie  prywatnym lub umawiam się na wizyty domowe.

Sprawdź opinie osób, którym pomogłem 👇

Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Zweryfikowana
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Zweryfikowana
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.
Ewa Klimontowicz
Ewa Klimontowicz
2021-03-19
Zweryfikowana
Great person, friendly, professional and effective training.
Hubert Milczarek
Hubert Milczarek
2021-03-08
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem z bólem pleców, wynikającym z moją siedzącą pracą. Zależało mi na tym aby pozbyć się owego bólu i poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną. Cel jak najbardziej udało się osiągnąć. Adrian jest osobą z ogromną wiedzą na temat treningu personalnego, co widać było już na pierwszej wizycie. Ćwiczę z nim od pół roku i widzę bardzo duży postęp jaki zrobiłem. Szczerze polecam.
Sarah A
Sarah A
2021-03-01
Zweryfikowana
Bezpieczny i efektywny trening, bardzo dobra komunikacja.
Lucyna B
Lucyna B
2020-07-26
Zweryfikowana
Ostatnio doznałam urazu barku. Już po jednym zabiegu ból zdecydowanie zelżał. Dodatkowo zalecił mi określone ćwiczenia oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Pan Adrian jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą ale również osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę kontynuować z nim współprace.
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
2020-03-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Adriana! Trenuję z nim od prawie roku i moja koncepcja, która początkowo zakładała miesiąc konsultacji przerodziła się w regularne treningi trzy razy w tygodniu! Ciekawe ćwiczenia, profesjonalne podejście do tematu i super sympatyczny trener 😉
Ewelina B
Ewelina B
2020-03-09
Zweryfikowana
Adrian jest wspaniałym trenerem i fizjoterapeutą. W trakcie treningu jest zawsze skupiony tylko i wyłącznie na mojej osobie, bardzo rzetelnie podchodzi do techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń, wszystko dokładnie tłumaczy, i co jest jeszcze dla mnie bardzo ważne, atmosfera jest naprawdę świetna :). Wychodzę z treningów zawsze naładowana pozytywną energią i motywacją do dalszego działania. Ćwiczę z Adrianem już 2 miesiące i czuję dużą poprawę w swoim ogólnym samopoczuciu, a i 3kg mniej jest już na wadze :D. Dzięki Adrian !!
Marcin Martyka
Marcin Martyka
2020-03-09
Zweryfikowana
W prezencie na urodziny dostałem voucher na kilka treningów od mojej wspaniałej żony 🙂 Do ćwiczeń nigdy nie podchodziłem z wielkim entuzjazmem i od początku nie liczyłem na oszałamiające efekty ,wiec również tym razem podszedłem do tego tematu z dystansem. Na pierwszym spotkaniu z Adrianem zrobiliśmy pełen wywiad odnoście stanu zdrowia i wyznaczyliśmy sobie cel treningów. Zależało mi na tym ,aby zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę. Początki nie były łatwe ,ale dzięki nastawieniu i motywacji Adriana z każdym treningiem moje nastawienie oraz chęci były coraz większe. W końcu doszliśmy do takiego momentu ,gdzie treningi stały się dla mnie ogromną przyjemnością. Naszą przygodę zaczęliśmy 7 mcy temu i nadal ją kontynuujemy ,a rezultaty są niesamowite. Jego indywidualne i profesjonalne podejście do swoich podopiecznych zasługuje na pełny szacunek. Polecam treningi z Adrianem!

Prywatny gabinet fizjoterapii w Krakowie

Fizjoterapia jest zbiorem metod leczniczych, które mają pomóc człowiekowi w powrocie do pełnej sprawności. Najczęściej z fizjoterapią możemy spotkać się w przypadku urazów lub kontuzji układu ruchu. Rehabilitację stosuje się w wielu dolegliwościach chorobowych, np.: przewlekłych bólach kręgosłupa, złamaniach, skręceniach lub po przebytych operacjach.

Fizjoterapeuta, żeby móc wykonywać swój zawód, musi ukończyć studia wyższe na kierunku fizjoterapia. Fizjoterapeutów można spotkać na oddziałach rehabilitacji w szpitalach, w specjalnych ośrodkach rehabilitacji lub prywatnych gabinetach. Fizjoterapeuci posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i znają metody pracy, dzięki którym proces rehabilitacji będzie efektywny oraz skuteczny.

Gabinet fizjoterapii w Krakowie
Napięcia mięśniowe to bardzo częsty powód bólu odczuwanego przez moich pacjentów.
Pomogłem już wielu pacjentom w odzyskaniu sprawności po kontuzjach

Dziedziny fizjoterapii

Fizjoterapia dzieli się na różne dziedziny. Należą do nich m.in. kinezyterapia, masaż leczniczy, fizykoterapia lub terapia manualna. Fizjoterapeuta, na podstawie specjalistycznej wiedzy, dobiera metody, które najlepiej sprawdzą się w każdym indywidualnym przypadku.

Z mojego doświadczenia wynika, że niezależnie od charakteru dolegliwości układu ruchu, najlepszym sposobem na powrót do pełni sprawności jest… RUCH! Dlatego odpowiednio zaplanowany zestaw ćwiczeń to klucz do zdrowia. W bardziej skomplikowanych przypadkach stosuję też terapię manualną.

Fizjoterapeuta – w czym może Ci pomóc?

Terapia manualna to forma pracy, w której za pomocą swoich dłoni i odpowiednio zastosowanych metod terapeutycznych przyspieszam procesy regeneracji, rozluźniam mięśnie lub wpływam na powięź. Odpowiednia praca mięśni, powięzi, przepływ wszystkich płynów ustrojowych (w tym krwi i limfy) i sygnałów nerwowych to kluczowe elementy w procesie powrotu do zdrowia.

Jedna wizyta u fizjoterapeuty trwa zazwyczaj ok. 60 min. Liczba wizyt zależy od wielu czynników, w tym od tego, jak bardzo skomplikowany jest przypadek lub od rodzaju urazu lub kontuzji. Dokładne oszacowanie liczby wizyt jest trudne. Z doświadczenia wiem, że w przypadku bólu przewlekłego potrzebnych może być ok. 4 do 12 wizyt, a w przypadku powrotu do sprawności po kontuzjach lub operacjach może to trwać od 2 do nawet 12 miesięcy. Jednak liczba wizyt i czas trwania procesu rehabilitacji ustalane są na samym początku współpracy. Proces rehabilitacji zależy też w znacznym stopniu od możliwości regeneracyjnych człowieka.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty

Odpowiedź jest prosta – fizjoterapeuta pomoże Ci pozbyć się bólu oraz wrócić do pełni sprawności.

Bardzo często trafiają do mnie osoby, które już od wielu lat borykały się z bólem lub kontuzją. Lekarze rozkładali ręce, ponieważ nie potrafili znaleźć konkretnej przyczyny. Ale odpowiednio przeprowadzona terapia potrafi zdziałać cuda!

rehabilitacja po kontuzjach kraków
Właściwie dobrane ćwiczenia z kontrolą obciązenia stawów oraz mięśni są bardzo istotne podczas rehabilitacji
leczenie kontuzji barku fizjoterapia kraków
Kontuzje barków są duże wyzwanie zarówno dla fizjoterapeuty jak i pacjenta

Zabiegi fizjoterapeutyczne

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty? Odpowiedź jest prosta – fizjoterapeuta pomoże Ci pozbyć się bólu oraz wrócić do pełni sprawności.

Rehabilitacja po kontuzjach

Rehabilitacja po kontuzjach

Rehabilitacja to proces, który polega na jak najszybszym doprowadzeniu osoby rehabilitowanej do pełnej sprawności po kontuzji. 

terapia manualna

Terapia manualna

Terapia manualna to jedna z najbardziej efektywnych metod fizjoterapii, wykorzystywanych do leczenia układu ruchu. Dzięki niej można dokładnie określić pochodzenie bólu.

Korekcja wad postawy

Korekcja wad postawy

Korekcja wad postawy ciała powinna rozpocząć się od przeprowadzenia wnikliwego wywiadu medycznego i diagnostyki, dzięki której będziemy mogli trafnie zidentyfikować problem.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy polega na rozluźnieniu nadmiernie napiętych oraz bolesnych tkanek. Odpowiednio przeprowadzony masaż jest w stanie pomóc w wielu dolegliwościach. 

Współpraca ze mną to

– Indywidualne podejście
– Bezpieczeństwo
– Wsparcie mentalne
– Towarzystwo

Co zyskasz?

– Pewne efekty
– Lepsze samopoczucie
– Poprawę stylu życia
– Więdzę

Znajdziesz mnie w:

Klienci

Dołącz do grona osób, którym pomogłem!

Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Może właśnie tego potrzebujesz?

Przewiń do góry