Personal trainer Krakow

ŚWIADOMY TRENING

Personal trainer Kraków & physiotherapist – Adrian Bugno

“Health is not everything, but without health, everything is nothing” – Arthur Schopenhauer

Check the opinions of the people I helped 👇

Michał Winiarczyk
Michał Winiarczyk
2022-02-11
Zweryfikowana
Współpracowałem z Adrianem jako trenerem personalnym przez kilka miesięcy i mogę go szczerze polecić. Zaczyna od treningu testowego i wywiadu po czym dostosowuje ćwiczenia pod konkretne cele, biorąc pod uwagę startowy poziom sprawności i wszelkie ograniczenia/kontuzje. Wszystko fajnie i w miłej atmosferze, w trakcie treningu koryguje i daje wskazówki w razie potrzeby, nie jest nachalny, nie zagaduje człowieka na śmierć co bardzo doceniam, a jednocześnie można z nim porozmawiać o wszystkim jeśli ma się ochotę. Polecam
Sławomir Kubit
Sławomir Kubit
2021-04-18
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem prawie rok temu - szukałem kogoś, kto mi pomoże doprowadzić plecy do porządku (2 metry wzrostu, praca przed komputerem, mało ruchu itp. robi swoje). Trafiłem idealnie, bo Adrian był w stanie pomóc mi kompleksowo: wiedza fizjoterapeutyczna + konkretne ćwiczenia, żeby wzmocnić plecy. Cel osiągnięty! Jako, ze złapałem bakcyla i zależy mi na systematycznych ćwiczeniach, to korzystam z jego usług jako trenera personalnego. Obecnie pracujemy nad sylwetką i z miesiąca na miesiąc widzę efekty. Co ciekawe, pewnie gdyby nie problem z plecami to bym nie szukał trenera personalnego. Nie myślałem wcześniej, że to dla mnie... a jednak 🙂 Szczerze polecam - bardzo profesjonalne podejście do tematu i rzadko spotykana dociekliwość. Poza tym to bardzo sympatyczny i fajny człowiek!
Wojtek eS
Wojtek eS
2021-03-21
Zweryfikowana
Polecam Adriana jako trenera i fizjoterapeutę. Poświęca całą swoją uwagę na podopiecznym, koryguje wszelkie niedociągnięcia w technice i tłumaczy każde ćwiczenie od podstaw. Udaje mu się połączyć trening personalny sfokusowany na budowaniu masy mięśniowej z elementami fizjoterapii. Ćwiczenia są różnorodne, a atmosfera w trakcie treningu bardzo fajna.
Ewa Klimontowicz
Ewa Klimontowicz
2021-03-19
Zweryfikowana
Great person, friendly, professional and effective training.
Hubert Milczarek
Hubert Milczarek
2021-03-08
Zweryfikowana
Do Adriana trafiłem z bólem pleców, wynikającym z moją siedzącą pracą. Zależało mi na tym aby pozbyć się owego bólu i poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną. Cel jak najbardziej udało się osiągnąć. Adrian jest osobą z ogromną wiedzą na temat treningu personalnego, co widać było już na pierwszej wizycie. Ćwiczę z nim od pół roku i widzę bardzo duży postęp jaki zrobiłem. Szczerze polecam.
Sarah A
Sarah A
2021-03-01
Zweryfikowana
Bezpieczny i efektywny trening, bardzo dobra komunikacja.
Lucyna B
Lucyna B
2020-07-26
Zweryfikowana
Ostatnio doznałam urazu barku. Już po jednym zabiegu ból zdecydowanie zelżał. Dodatkowo zalecił mi określone ćwiczenia oraz wszystko dokładnie wytłumaczył. Pan Adrian jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą ale również osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę kontynuować z nim współprace.
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
2020-03-28
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Adriana! Trenuję z nim od prawie roku i moja koncepcja, która początkowo zakładała miesiąc konsultacji przerodziła się w regularne treningi trzy razy w tygodniu! Ciekawe ćwiczenia, profesjonalne podejście do tematu i super sympatyczny trener 😉
Ewelina B
Ewelina B
2020-03-09
Zweryfikowana
Adrian jest wspaniałym trenerem i fizjoterapeutą. W trakcie treningu jest zawsze skupiony tylko i wyłącznie na mojej osobie, bardzo rzetelnie podchodzi do techniki wykonywania przeze mnie ćwiczeń, wszystko dokładnie tłumaczy, i co jest jeszcze dla mnie bardzo ważne, atmosfera jest naprawdę świetna :). Wychodzę z treningów zawsze naładowana pozytywną energią i motywacją do dalszego działania. Ćwiczę z Adrianem już 2 miesiące i czuję dużą poprawę w swoim ogólnym samopoczuciu, a i 3kg mniej jest już na wadze :D. Dzięki Adrian !!
Marcin Martyka
Marcin Martyka
2020-03-09
Zweryfikowana
W prezencie na urodziny dostałem voucher na kilka treningów od mojej wspaniałej żony 🙂 Do ćwiczeń nigdy nie podchodziłem z wielkim entuzjazmem i od początku nie liczyłem na oszałamiające efekty ,wiec również tym razem podszedłem do tego tematu z dystansem. Na pierwszym spotkaniu z Adrianem zrobiliśmy pełen wywiad odnoście stanu zdrowia i wyznaczyliśmy sobie cel treningów. Zależało mi na tym ,aby zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę. Początki nie były łatwe ,ale dzięki nastawieniu i motywacji Adriana z każdym treningiem moje nastawienie oraz chęci były coraz większe. W końcu doszliśmy do takiego momentu ,gdzie treningi stały się dla mnie ogromną przyjemnością. Naszą przygodę zaczęliśmy 7 mcy temu i nadal ją kontynuujemy ,a rezultaty są niesamowite. Jego indywidualne i profesjonalne podejście do swoich podopiecznych zasługuje na pełny szacunek. Polecam treningi z Adrianem!

Take care of your physical and mental health consciously

A personal trainer and physiotherapist in Cracow is a good choice!

Personal training under the supervision of a trainer

Regular workouts will help you take care of your body and well-being

Gabinet Fizjoterapii Kraków - Adrian Bugno

Physiotherapy treatments

Back problems, shoulder or knee pain – with properly conducted physiotherapy you’ll free yourself from pain once and for all

Sesje rozwoju duchowego i osobistego Kraków

Mental training for athletes

Spirituality and self development will help you to become the best version of yourself​

Types of training in which I specialize

trening siłowy

Strength training

Strength training is a form of training in which you work on the strength parameter. Strength is Strength is extremely important in preventing injuries and it helps you to do sports more efficiently.

trening funkcjonalny

Functional training

In this training, we mainly work on general fitness. We focus on making exercises easier in everyday life.

trening kulturystyczny

Bodybuilding training

Bodybuilding training is a type of training in which the most important factor is the development of the figure by increasing body weight and purposefully shaping the muscles.

trening modelujący sylwetkę

Body shaping training

As the name suggests, body shaping training is aimed at improving the appearance of the figure. It is a form of training that is supposed to have a positive effect on the shape and size of muscles.

trening prozdrowotny

Pro-health training

In my opinion, pro-health training is one that does not harm you in the first place! This form of exercise is primarily to affect health prevention and improve overall fitness.

trening dla seniorów

Trainings for seniors

The best cure for aging is physical activity! The most important thing is that the entire exercise program should be adapted to the capabilities and fitness of the elderly person.

przygotowanie motoryczne

Motor preparation

Motor preparation is a training system that aims to improve all fitness characteristics, i.e. speed, power, dynamics, agility and jumping. It is mainly recommended for athletes at any stage of development and career.

trening medyczny

Medical training

Medical training is aimed at people who suffer from chronic diseases and pain. Properly planned training helps in the recovery process and improves health in people with chronic diseases.

Physiotherapeutic treatments

Why is it worth using the help of a physiotherapist? The answer is simple – a physical therapist will help you get rid of pain and get back to full fitness.

Adrian Bugno – ZnanyLekarz.pl
Rehabilitacja po kontuzjach

Rehabilitation after injuries

Rehabilitation is a process that consists in bringing the rehabilitated person to full fitness after an injury as soon as possible.

terapia manualna

Manual therapy

Manual therapy is one of the most effective methods of physiotherapy used to treat the musculoskeletal system. Thanks to it, it is possible to accurately determine the origin of pain.

Korekcja wad postawy

Correction of posture defects

Correction of posture defects should begin with an in-depth medical interview and diagnostics, thanks to which we will be able to accurately identify the problem.

Masaż leczniczy

Medical massage

Therapeutic massage consists in relaxing excessively tense and painful tissues. Properly performed massage can help with many ailments.

Przewiń do góry